,

,,ПЧЕЛОВОДСТВО,, Объединенный пчеловодческий форум

Объявление

На этом форуме мы создаем общение с пчеловодами любых регионов. Здесь Вы найдете для себя и Ваших пчел кучу полезной информации. На форуме находятся люди, которые желают добра и Вам, и Вашим пчелам .
Добро пожаловать!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



маточне молочко

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Шановні пасічники маю до вас таке прохання.Ніколи не займавсь заготівлею моточного молочка,  в прошлому році зібрав небагато для домашніх потреб, а воно пропало.Підскажіть як правильно зберігати його.Буду дуже вдячний

0

2

targal написал(а):

Підскажіть як правильно зберігати його.Буду дуже вдячний

Маточне молочко - продукт досить не стійкий, розкладаеться на світлі. Від впливу тепла, та інших зовнішніх впливів. Я роблю це так: Збираю з маточників скляною лопаткою (не допускати контакту з металевими предметами). Збирати потрібно в чистий скляний продезинфікований посуд темних кольорів. В основному - це використані флакони від "Пертусину" перемішую зі свіжим медом (процентний вміст не розраховую. Зберігаю в холодильнику на нижній полиці. Термін зберігання до трьох місяців, чим довше зберігається - тим менший лікувальний ефект. Вживаю цю суміш три рази на день за пів години перед їжею по чайній ложечці.  Але найкраще вживати його прямо з маточника на пасіці, якщо є така можливість. Гомогенат трутневих личинок має приблизно таки же ефект як і маточне молочко. Якщо хочете дізнитися докладніше, напишіть мені по Скайпу. Мій нік є в моїх даних на форумі. Або ось так : kalutskyi11

Отредактировано Толік (2010-12-26 17:40:43)

0

3

я тоже перемешиваю с мёдом! храню в холодильнике!

0

4

Дуже дякую а підскажіть ще в які пропорції розмішуєте з медом.

0

5

да, я всё делаю "на глаз!"

0

6

pcholi (Николай) написал(а):

да, я всё делаю "на глаз!"

Аналогично!

0



создать форум